Hardwarová kosmetologická technika pro omlazení obličeje

hardwarová kosmetologie pro obličej

Každá žena sní o tom, že bude mít po celý život mladé a pružné tělo. Bohužel ne každému se daří uchovat mládež přirozenou cestou. Ale nezoufejte! Medicína nyní nezůstává stát, takže se objevily umělé metody omlazení obličeje, které jsou žádané u mnoha žen a dokonce i mužů.

Co je hardwarová kosmetologie?

Kosmetologie hardwaru je postup prováděný pomocí specializovaného zařízení pro vstřikování kosmetických prostředků pod kůži. V současné době je pomocí této technologie možné bez jakýchkoli problémů a zvláštního úsilí zvětšit prsa, vyhladit pokožku, očistit obličej a mnoho dalšího.

Bohužel tvář je ta část těla, která začíná stárnout nejrychleji. Starší ženy mají znatelné vrásky a ztrátu pevnosti pokožky. Aby tomuto procesu zabránili, používali pouze ruce kosmetičky a některé produkty, které musely být nanášeny na obličej téměř denně, což nijak zvlášť nezlepšilo. Nyní se objevily zcela nové přístroje, které jsou schopné provádět různé zázraky.

K provádění těchto postupů se používá pouze moderní a vylepšené vybavení, které odborníci vybavují velkým množstvím funkcí, režimů a přídavných zařízení. To se provádí za účelem dosažení nejlepších výsledků.

Čtení

Všechny kosmetické procedury by měly být prováděny pouze ze dvou důvodů - pro prevenci a léčbu známek stárnutí. Zde je seznam některých indikací pro hardwarovou kosmetologii:

indikace pro hardwarovou kosmetologii
 • vrásky na obličeji;
 • ztráta pevnosti pokožky nebo jiné známky stárnutí;
 • silná pigmentace kůže;
 • boj s nadváhou nebo celulitidou;
 • akné;
 • odstranění tetování nebo permanentního makeupu.

Tento seznam je poměrně dlouhý, ale je třeba poznamenat, že tyto postupy jsou velmi účinné a pohodlné.
Bezpečnost hardwarové kosmetologie obecně závisí na kvalifikaci odborníka, jeho dovednostech a údržbě vybavení.

Kontraindikace

Bohužel ne každá žena může takové postupy použít, protože mají řadu kontraindikací.

Je důležité mít na paměti!

Pro těhotné ženy je hardwarová kosmetologie přísně zakázána, protože může u plodu vyvinout různé patologie.

Jaké jsou kontraindikace těchto postupů? Tento seznam říká jen o nejzákladnějších a specialista by vás měl seznámit s ostatními:

 • onkologická onemocnění;
 • nesnášenlivost séra nebo gelu určeného k aplikaci pod kůži;
 • nádory;
 • houby a různé zánětlivé procesy;
 • špatná srážlivost krve;
 • dědičná predispozice ke krvácení;

Jak vidíte, kontraindikace hardwarové kosmetologie jsou velmi jednoduché. A co je nejdůležitější, pacient musí být zdravý. Pokud máte nějaké nemoci, měli byste být nejprve vyléčeni a teprve poté přemýšlet o kosmetických procedurách.

Typy hardwarové kosmetologie

Každý si může vybrat vhodný typ kosmetické procedury, který je pro vás vhodný a pomůže vám zbavit se problémových, nežádoucích partií.

V této době špičkových technologií existuje mnoho různých a odlišných postupů, které pomáhají dosáhnout požadovaného vzhledu:

 1. Liposukce- odstranění nadváhy pomocí speciálních zařízení. Tzv. Odčerpávání přebytečného tuku z problémových oblastí. Liposukce je rozdělena do dvou typů: ultrazvuková a laserová. Již ze samotných jmen je to jasné: v první metodě se tuk odčerpává pomocí zvuku a ve druhé - laser. Je třeba si uvědomit, že liposukce je u obézních lidí kontraindikována.
 2. Hardwarová masáž- masáž prováděná pomocí přístroje. Zahrnuje velké množství druhů, které se navzájem velmi liší a mají různé indikace. V zásadě existují tři typy hardwarové masáže: hydromasáž (vodou), vibrační masáž (pomocí umělých vibrací) a pneumomasáž (hlavním rozlišovacím znakem jsou silné proudy vzduchu).
 3. Kryoterapie- postup, který pomáhá posílit zdraví těla jako celku, založený na použití kryopoolu nebo kryosauny.
 4. Lifting- napnutí pokožky, vyhlazení vrásek a tonizace svalů. Účinku takového postupu lze dosáhnout jak pomocí kosmetických přípravků, tak pomocí plastické chirurgie.
 5. Galvanoterapie- hardwarová kosmetologie, která vám umožní transformovat pokožku slabým proudem s nízkým napětím.
 6. Laserová kosmetologie- velká skupina procedur, které zahrnují použití specializovaných laserů k obnovení pružnosti pokožky a zabránění jejímu ochabování v oblasti tváře.

Kromě všech těchto postupů pomáhá hardwarová kosmetologie zbavit se nových výrůstků na kůži (bradavice, mateřské znaménka atd. ) a odstranit jizvy po operaci.

Hardwarové metody omlazení

techniky omlazení hardwaru

Kosmetologie hardwaru zahrnuje širokou škálu omlazovacích technik. Je prostě nemožné vybrat nejefektivnější z nich, protože každá technika je vytvořena pro konkrétní oblast těla a typu pleti.

Nejznámější a nejoblíbenější metody omlazení u klientů klinik:

 1. SMASlifting Alter.Pravděpodobně nejoblíbenější metoda založená na ultrazvuku. Dnes se používá téměř ve všech kosmetických klinikách a salonech. Tento postup je naprosto bezbolestný, i když trochu příjemný, a výsledky jsou velmi příjemné.
 2. Fotorejuvenace.Působí na epidermis (nejhlubší vrstvu) pokožky častými a intenzivními světelnými záblesky, podobně jako při fotografování. Výsledek předčí všechna očekávání: vrásky se vyhladí, zmizí akné, zmizí pigmentace pokožky.
 3. Thermage.Jiným způsobem se také nazývá rádiové zvedání. Jedná se o proces radiofrekvenčního záření, které proniká kůží a zvyšuje její teplotu. Díky tomu se obnovuje kolagen, který je odpovědný za pevnost a pružnost pokožky.
 4. Elosovo omlazení.Tento postup využívá jak světelné impulsy, tak i náboje se slabým proudem, které přispívají k omlazení. Taková kosmetologie nenese nic nebezpečného, ​​přináší pouze určité nepohodlí s mírným pocitem brnění. Výsledek vás také nenechá dlouho čekat.
 5. Injekční omlazení obličeje.Rozlišují se mezi sebou do určitých podskupin a nejzákladnější injekcí je injekce kyseliny hyaluronové. Tato metoda omlazení je vhodná pro ty, kteří se bojí chirurgického zákroku, ale chtějí napnout pokožku a vypadat krásně.

Jak správně kombinovat postupy pro omlazení obličeje

jak kombinovat postupy pro omlazení

Abyste dosáhli dobrého, znatelného a dlouhodobého výsledku, musíte být schopni správně kombinovat zcela odlišné techniky omlazení obličeje. Pokud k této záležitosti přistupujete s nevědomostí, pak existuje šance vážně poškodit vaše zdraví.

Například injekce Botox funguje dobře s konturovací procedurou. Díky takové kombinaci těchto technik se můžete v krátké době zbavit velkého množství mimických vrásek. Můžete také experimentovat s kombinací termáže a nepoškodí to tělo. Takový postup pomůže nejen vyrovnat vrstvu pokožky, ale také přispěje k pevnějšímu přilnutí pokožky ke svalům, což zvýší expresivitu tváře.

Ruční masáž lze účinně kombinovat s termoliftingem, protože při stimulaci kolagenu se pokožka napne a působením na svaly tímto způsobem můžete výsledek konsolidovat.

Výhody a nevýhody hardwarové kosmetologie

Hardwarová kosmetologie má mnohem více výhod než nevýhod, proto je díky nim mezi klienty velmi oblíbená.

Výhody kosmetických procedur:

 • hlavní výhodou je korekce tvaru obličeje a stav pokožky bez chirurgických zákroků, kterých se mnoho lidí velmi bojí;
 • výsledek se objeví v krátké době a malém počtu procedur;
 • pacient pociťuje minimální nepohodlí;
 • umožňuje individuálně vybrat potřebnou techniku ​​na základě věku klienta, což je také důležité;
 • všestrannost a dobrá kompatibilita s jinými kosmetickými postupy;
 • bezbolestnost.

Přes všechny pozitivní aspekty těchto kosmetických procedur byste měli věnovat pozornost nevýhodám, které bohužel také existují. Někdy musíte vyřešit některé problémy s ručním čištěním a teprve poté použít samotné zařízení.

Je třeba poznamenat, že každý postup má své vlastní specifické výhody a nevýhody, které lze vidět na příkladech:

Thermolifting

termolifting pro obličej

Plus- stimulace produkce kolagenu.

minus- neovlivňuje svaly.

Ruční masáž

To je, dalo by se říci, zadní strana termoliftingu.

Plus- kosmetička může dokonale cítit pokožku, takže ví, zda zvýšit nebo snížit sílu, na které zóně pracovat déle. Svaly obličeje jsou dokonale napnuté, pokožka je hladší a měkčí.

minus- nedostatečná produkce kolagenu.

Ruční čištění

Plus- můžete odstranit ty nedokonalosti pleti, které nelze odstranit pomocí čištění hardwaru.

minus- po zákroku získává pokožka červený odstín, který je díky mikrotrhlinám mírně bolestivý. Ruční čištění je dlouhý a bolestivý proces, k jehož dosažení je nutné se pravidelně uchýlit.

Čištění hardwaru

Plus- bezpečnost a bezbolestnost.

minus- absolutně neúčinné při práci s problémovou pokožkou.

Myostimulace

Plus- přímý dopad na svaly pomocí vln.

minus- kosmetička necítí dopad na pokožku klienta, jako při ručním čištění.

Mezoterapie bez injekce

Plus- omlazení, stimulace pokožky, účinná výživa.

minus- žádný účinek na svaly.

Při srovnání všech kladů a záporů hardwarové kosmetologie se závěr naznačuje sám: pro dosažení nejlepšího výsledku, který vás jistě potěší, musíte podstoupit řadu postupů a správně je navzájem kombinovat.

Výsledky

výsledky zařízení pro omlazení

Pro každého klienta je vyvinut individuální program nezbytných postupů, který bude vyhovovat jeho typu pleti, věku a životnímu stylu. Počet relací závisí také na určitých podmínkách. V zásadě budou 2-3 dávky po dobu 20 minut týdně. Po celém průběhu přístrojové terapie vás výsledek velmi potěší: jizvy a ochablá kůže zmizí, vrásky se utáhnou, obličej získá jasný ideální obrys.

Díky těmto změnám se vaše pohoda zlepší, budete vypadat mladší a krásnější. Je třeba poznamenat, že bezprostředně po postupech nebude nutné provádět období zotavení a rehabilitace. Hardware kosmetologie brzy nahradí plastickou chirurgii.

Hardwarová kosmetologie doma

Stává se také, že ženy nemají dostatek času na časté návštěvy salonů a klinik, ale opravdu chtějí zůstat krásné. Existuje východ! Nyní je možné provádět hardwarovou kosmetologii doma, protože tento proces je poměrně rychlý a snadný. Dnes na trhu kosmetických přístrojů najdete spoustu všech druhů, ale lišících se svou strukturou, zařízení pro péči o tělo a obličej.

Nejdůležitější je vybrat vhodný a vysoce kvalitní produkt, protože pouze ten vám dá záruku krásy. Nesmíme zapomenout, že musíte tato zařízení používat pravidelně, jinak neuvidíte žádné úžasné výsledky.

Mnoho lidí se bojí hardwarové kosmetologie a samotná fráze se jim zdá strašná a nepochopitelná, ale tyto postupy jsou ve skutečnosti úplně jiné. Jsou prakticky bezbolestné a absolutně bezpečné, pokud si samozřejmě vyberete správného specialistu. Každý člověk potřebuje vylepšit a sledovat svůj vzhled a hardwarová kosmetologie se mu v tom snaží pomoci!