Recenze o Goji Cream

 • Alena
  Skvělý krém. S jeho úkolem se vyrovná dokonale. Goji krém používám pravidelně ráno a večer už měsíc. Jsem velmi spokojen s aplikací! Otoky pod očima, hluboké mimické vrásky jsou pryč. V práci i doma si všichni všimli, jak jsem se transformoval a stal se atraktivnějším! Nedávno jsem udělal opakovanou objednávku krému, čekám na doručení.
  Goji Cream
 • Marie
  Lituji utracených peněz. Krém se snadno nanáší a rychle se vstřebává. Po první aplikaci se zdálo, že pokožka znovu ožila. Používám to déle než šest měsíců. Nedávno jsem pořídil fotografii ve srovnání před a po použití goji krému. V blízkosti očí a na tvářích nejsou žádné předchozí výrazné vrásky. Krk a dekolt jsou tónovanější a vypadají mladší.
  Goji Cream
 • Hana
  Vyberte si krém Goji jako přírodní základ pro make-up a pro prevenci hlubokých vrásek. Při výběru jsem se nemýlil. Zvlhčuje, vyživuje, vyrovnává pleť, odstraňuje nedokonalosti. Krém používám každý den. O několik měsíců později jsem si všiml, že mimické vrásky na čele prakticky zmizely. Jsem s výsledkem spokojený.
  Goji Cream
 • Eva
  Došel jsem k závěru, že Goji Cream je vynikající krém proti vráskám za dostupnou cenu. Rychle a dobře se vstřebává. Pokožka se nemastí, ale zároveň není suchá. Krém zvlhčuje, napíná, odstraňuje a předchází tvorbě vrásek. Po aplikaci není žádný pocit těsnosti. Příjemná vůně. Doporučit!
  Goji Cream
 • Hana
  Na doporučení kosmetičky jsem upozornil na Goji Cream. Použití nezklamalo. Naopak překonal všechna očekávání. Dříve jste museli používat více nástrojů současně. Goji Cream kombinuje vše, co potřebuji - péči o kontury očí, základ make-upu, ranní zvlhčovač a regenerační večerní krém na obličej.
  Goji Cream
Uživatelské hodnocení Goji Cream
4.2
20