Goji Berry Cream

Goji Cream v Ostravě Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji si můžete koupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

Real Goji Cream - jak objednat se speciální nabídkou v Ostravě

Chcete-li zakoupit speciální nabídku pomocí objednávkového formuláře, uveďte své telefonní číslo a jméno v online objednávkovém formuláři na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu a poskytneme vám úplné rady ohledně objednání a doručení. A do hodiny vám manažer společnosti zavolá, upřesní podrobnosti o doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Platba až po obdržení zásilky na dobírku poštou nebo kurýrem.

Jak nakupovat v Ostravě Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář pro případný nákup krému pro akci v Ostravě

Propagace je omezená. Pospěšte si na nákup s 50% slevou. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. vyplňte jednoduchý objednávkový formulář na webu, do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. vyberte způsob doručení k objasnění podrobností o doručení
  3. za 2-7 dní obdržíte a zaplatíte za 2-14 dní v Ostravě

Vezměte prosím na vědomí, že náklady na doručení poštovním doručovatelem na uvedenou adresu se mohou v různých městech lišit. Objednávku zaplaťte po obdržení poštou. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou přijímací adresu (PSČ, Česká republika, Ostrava, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.