Goji Berry Cream

Goji Cream v Brně Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji si můžete koupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

skutečný krém Goji - jak objednat se slevou 50% v Brně

Pokud potřebujete nakupovat se slevou 50%, musíte zadat své kontakty do objednávkového formuláře ve formě online objednávky na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu pro rychlé dodání a konzultaci. Brzy vám manažer společnosti zavolá, upřesní podrobnosti o doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Platba za doručení po obdržení zásilky od kurýra nebo poštou.

Jak nakupovat v Brně Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář pro případný nákup krému na propagaci v Brně

Propagace je omezená. Pospěšte si na nákup se slevou -50%. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. vyplňte své údaje v objednávkovém formuláři a do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. počkejte na volání operátora, který vám co nejdříve zavolá po telefonu, aby objasnil podrobnosti doručení
  3. do 2–7 dnů zaplatit za zásilku při přijetí poštou nebo kurýrem v Brně

Vezměte prosím na vědomí, že přesné náklady na doručení závisí na vzdálenosti do města, za balíček je možné zaplatit po jeho osobním převzetí na poště nebo od kurýra. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou adresu přijetí (poštovní směrovací číslo, Česká republika, Brno, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.

Recenze o Goji Cream v Brně

  • Hana
    Na doporučení kosmetičky jsem upozornil na Goji Cream. Použití nezklamalo. Naopak překonal všechna očekávání. Dříve jste museli používat více nástrojů současně. Goji Cream kombinuje vše, co potřebuji - péči o kontury očí, základ make-upu, ranní zvlhčovač a regenerační večerní krém na obličej.
    Goji Cream