Návod k použití Goji Cream

Krém Goji - obecné informace a vlastnosti

Typ nástroje:

krém na obličej

Hlasitost:

50 ml / 1 balení

Aplikace:

pro venkovní použití

Účel:

proti vráskám

Hlavní tým:

extrakt z goji,

hroznový olej a jojobový olej

Krém Goji je krém proti vráskám na bázi přírodních složek rostlinného původu. Určeno pro dívky a ženy od 22 let (bez omezení). Pro obličej, oblast očí, krk a dekolt. Podporuje regeneraci kožních buněk, plní energii a odstraňuje známky únavy, účinně bojuje proti vráskám a blokuje jejich vzhled, obnovuje pružnost. Kompozice nezahrnuje sírany. Vysoká kvalita krému je potvrzena mezinárodním certifikátem o shodě a jeho účinnost potvrzují pozitivní výsledky klinických studií a četné recenze spotřebitelů.

Krém proti vráskám - indikace k použití:

 • hluboké věkové vrásky a ztráta pevnosti pokožky
 • stařecké skvrny, nerovnoměrný tón pleti, rozšířené póry
 • mimické vrásky v blízkosti očí, na tvářích, na čele a na nosu
 • vyrážka na obličeji, černé tečky, akné, záněty
 • pocit napětí, sucha, dehydratace
 • klesající víčka, syndrom unaveného oka
 • volná kůže na krku, bradě, dekoltu
 • zvýšená práce mazových žláz - mastná pokožka.

Kromě uvedených důvodů je tento krém dokonalým ultralehkým podkladem pod make-up. Díky inovativnímu složení je vhodný pro všechny typy pleti. Suchý, mastný, normální nebo smíšený - krém Goji je stejně prospěšný pro každou dívku a ženu v jakémkoli věku.

Je důležité vědět! Pouze správná aplikace krému má nejpozitivnější výsledek. Součástí každého balení krému je návod k použití, informace o kontraindikacích. Výrobce doporučuje, abyste se s ním seznámili před prvním použitím.

Pokyny k používání krému Goji - doporučení, kontraindikace

Nanesení krému proti vráskám - jen na první pohled vypadá jako jednoduchý postup, který nevyžaduje žádné dovednosti. Pokud však chcete dosáhnout významného výsledku v co nejkratším čase, je lepší zvládnout několik základních dovedností a pravidel pro aplikaci krému na obličej:

návod, jak správně aplikovat krém proti vráskám Goji Cream s plody goji
 • Očistěte pokožku od kosmetiky a jiných nečistot. Neotírejte si obličej suchý - přes mírně vlhký obličej se krém vstřebává a aktivuje mnohem rychleji
 • Stiskněte ukazováček a prostředníček smetany, počkejte několik sekund, aby se krém při teplotě těla mírně zahřál.
 • Dále jemným poklepáním dvěma prsty projděte celou pokožku obličeje. Musíte začít s čelo, pak s kůží kolem očí, nosu a tváří. Dále brada, krk a dekolt. Budete tedy jako vrazit krém do pokožky, aniž byste ji natahovali.
 • Po nanesení krému počkejte 15 minut - ráno, 1, 5 hodiny - před spaním. Zbytky krému otřete suchým hadříkem.

Věnujte pozornost obrázku. Šipky ukazují správný směr nanášení krému proti vráskám a dalším změnám souvisejícím s věkem.

Neexistují žádné kontraindikace pro krém Goji. Výjimkou je vzácná individuální nesnášenlivost jedné ze složek krému.

Buďte opatrní! Dejte si pozor na padělání. Originální krém v České republice si můžete koupit pouze na oficiálních stránkách.