Goji Berry Cream

Goji Cream ve Zlíně Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji můžete získat pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

Real Goji Cream - jak objednat za oficiální cenu ve Zlíně

U úspěšné objednávky za oficiální cenu vyplňte do polí objednávky své telefonní číslo a jméno a klikněte na objednávku v online objednávkovém formuláři na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu, abyste mohli vyjasnit objednávku a zajistit doručení na vaši adresu. Manažer společnosti vám zavolá, upřesní podrobnosti o doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Můžete obdržet zásilku od kurýra nebo si ji vyzvednout poštou.

Jak nakupovat ve Zlíně Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář, pokud si chcete objednat krém na propagaci ve Zlíně

Propagace je omezená. Pospěšte si na objednávku s 50% slevou. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. zanechte požadavek na našem oficiálním webu a do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. vyberte způsob doručení k objasnění podrobností o doručení
  3. do 2-7 dnů zaplaťte objednávku po obdržení poštou nebo kurýrem ve Zlíně

Vezměte prosím na vědomí, že náklady na doručení závisí na městě, platba za objednávku poštou. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou adresu přijetí (PSČ, Česká republika, Zlín, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.