Goji Berry Cream

Goji Cream v Zabrzhegu Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji můžete zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

skutečný krém Goji - jak si objednat promo akci v Zabrzhegu

Pokud si chcete objednat promo akci, musíte zadat své jméno a telefonní číslo do online objednávkového formuláře na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu, která vám poradí a zajistíte rychlé doručení. A zástupce společnosti zavolá v blízké budoucnosti, vyjasní podrobnosti o doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Platba probíhá na dobírku na balíku.

Jak nakupovat v Zabrzhegu Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena {45 EUR} - vyplňte formulář, abyste úspěšně dostali krém na propagaci v Zabrzhegu

Propagace! Kupte 50% slevu. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. do prázdných polí vyplňte objednávkový formulář se svým jménem a telefonním číslem
  2. počkejte, až manažerův hovor vyjasní podrobnosti o doručení
  3. za 2-7 dní objednejte a počkejte na doručení v Zabrzhegu

Upozorňujeme, že přesné náklady na doručení kurýrem se mohou lišit v závislosti na vzdálenosti do města, platba až po obdržení zásilky na vaši adresu. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou přijímací adresu (PSČ, Česká republika, Zabrzheg, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.

Recenze o Goji Cream v Zabrzhegu

  • Eva
    Došel jsem k závěru, že Goji Cream je vynikající krém proti vráskám za dostupnou cenu. Rychle a dobře se vstřebává. Pokožka se nemastí, ale zároveň není suchá. Krém zvlhčuje, napíná, odstraňuje a předchází tvorbě vrásek. Po aplikaci není žádný pocit těsnosti. Příjemná vůně. Doporučit!
    Goji Cream