Goji Berry Cream

Goji Cream v Praze Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji si můžete koupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

Real Goji Cream - jak nakupovat z oficiálního webu v Praze

Pokud se potřebujete dostat na oficiální web v objednávkovém formuláři, musíte uvést své telefonní číslo a své jméno v online objednávkovém formuláři na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu, abyste odpověděli na všechny otázky, a zajistěte doručení na adresu, kterou jste uvedli. Manažer společnosti vám zavolá, určí podrobnosti o doručení a načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Platba za balíček po obdržení.

Jak nakupovat v Praze Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář, pokud si chcete objednat krém na propagaci v Praze

Pouze dnes SLEVA -50%, máte čas nakupovat za nízkou cenu. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. vyplňte své údaje v objednávkovém formuláři a do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. specialista call centra vás bude kontaktovat za účelem potvrzení objednávky za účelem objasnění podrobností o doručení
  3. za 2-7 dní obdržíte balíček a zaplatíte za něj v Praze

Upozorňujeme, že náklady na doručení závisí na vzdálenosti do města, platba až po obdržení zásilky na vaši adresu. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou adresu přijetí (PSČ, Česká republika, Praha, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.

Recenze o Goji Cream v Praze

  • Marie
    Lituji utracených peněz. Krém se snadno nanáší a rychle se vstřebává. Po první aplikaci se zdálo, že pokožka znovu ožila. Používám to déle než šest měsíců. Nedávno jsem pořídil fotografii ve srovnání před a po použití goji krému. V blízkosti očí a na tvářích nejsou žádné předchozí výrazné vrásky. Krk a dekolt jsou tónovanější a vypadají mladší.
    Goji Cream