Goji Berry Cream

Goji Cream v Pardubicích Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji si můžete koupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

Real Goji Cream - Jak nakupovat za skutečnou cenu v Pardubicích

Pokud ho chcete získat za skutečnou cenu, vyplňte telefonní číslo a jméno v online objednávkovém formuláři na oficiálním webu ve formuláři na webu. Počkejte na zpětnou vazbu, abyste odpověděli na všechny otázky týkající se doručení. Manažer vám zavolá v blízké budoucnosti, upřesní podrobnosti doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Můžete obdržet zásilku od kurýra nebo si ji vyzvednout poštou.

Jak nakupovat v Pardubicích Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář pro úspěšný nákup krému na propagaci v Pardubicích

Pouze nyní můžete objednat s 50% slevou. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. zadejte své jméno a telefonní číslo a do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. specialista call centra vás bude kontaktovat za účelem potvrzení objednávky za účelem objasnění podrobností o doručení
  3. do 2–7 dnů zaplaťte za zboží při převzetí poštou v Pardubicích

Upozorňujeme, že náklady na doručení závisí na vzdálenosti do města, platba až po obdržení zásilky na vaši adresu. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou přijímací adresu (PSČ, Česká republika, Pardubice, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.