Goji Berry Cream

Goji Cream v Karlových Varech Česká republika

Krém Goji Cream
1300Kč2600Kč
4.720

Objednat Goji Cream

Sleva -50%

Originální krém Goji si můžete zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek produktu. Dejte si pozor na padělané produkty na webech třetích stran!

Real Goji Cream - jak jej získat se současnou slevou -50% v Karlových Varech

U úspěšné objednávky se současnou slevou -50% v objednávkovém formuláři musíte uvést své telefonní číslo a své jméno v online objednávkovém formuláři na oficiálním webu. Počkejte na zpětnou vazbu, která vám poradí a zajistí doručení. Manažer vám zavolá, určí podrobnosti doručení, načasování přijetí krému.

Pěkný bonus! Sleva -50% z počáteční ceny produktu 1300Kč. Platí po celé zemi - Česká republika.

Žádná platba předem. Platba probíhá na dobírku na balíku.

Jak nakupovat v Karlových Varech Goji Cream

Krém Goji je inovativní krém proti vráskám založený na extraktu z bobulí goji. Určeno pro dívky a ženy ve věku 22 let a starší (bez omezení). Univerzální - pro obličej, oblast očí a dekolt. Objem jednoho balení je 50 ml.

Cena 1300Kč - vyplňte formulář, pokud si potřebujete zakoupit krém na akci v Karlových Varech

Pouze dnes SLEVA 50%, objednávejte za sníženou cenu. Platí v České republice pro objednávky prostřednictvím oficiálních webových stránek. Je velmi snadné objednat krém pomocí speciálního formuláře na webu:

  1. do objednávkového formuláře zadejte své jméno a telefonní číslo, do prázdných polí uveďte své jméno a telefonní číslo
  2. manažer zavolá, aby potvrdil objednávku, aby objasnil podrobnosti doručení
  3. za 2-7 dní přijmete objednávku a zaplatíte ji až po obdržení v Karlových Varech

Upozorňujeme, že náklady na doručení poštovním doručovatelem na vaši adresu se mohou v jiných městech lišit, po obdržení zásilky můžete objednávku zaplatit. Při potvrzování objednávky uveďte úplnou adresu přijetí (PSČ, Česká republika, Karlovy Vary, ulice, číslo domu).

Krém Goji okamžitě zvlhčuje a vyrovnává tón. Lze použít jako základ make-upu. Pravidelné používání má účinek proti stárnutí. Zmírňuje otoky a únavu pod očima, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku.