Procedury proti stárnutí v salonu - návrat mládí

Mladá a krásná dívka ve věku 18 let musí vynaložit minimální úsilí, aby dosáhla svého cíle. Ale pokud je vám již více než 25 let a začínáte si všímat prvních vrásek, pak se doporučuje používat speciální procedury proti stárnutí v salonu nebo doma. Jedině tak vrátíte pokožce svěžest, pružnost a sametovou hebkost. A hlavně to moc nenatahujte.

redermalizace pokožky pro omlazení

Profesionální péče o pokožku těla a obličeje

Věčné mládí je vytouženým snem všech žen na planetě. Krása je úspěch a zdraví. Snažíme se zůstat atraktivní v každém věku, což znamená pravidelnou péči o pleť.

Určujícím principem účinné anti-aging procedury je aktivace vnitřního mechanismu pro přirozenou regeneraci pokožky. Takové postupy elegantně odstraní vše zbytečné, dodají obličeji atraktivní tvar a dodají krásné linie.

Masky a peelingy lze zařadit do komplexu pečujících procedur do 30 let. Ale po 30 letech již budou vyžadovány hardwarové techniky a seznam kosmetologických postupů se výrazně rozšiřuje.

Čím dříve strávíte dostatek času na obličeji a těle, tím snáze a snadněji se bude vaše pokožka regenerovat.

Nejlepší anti-aging ošetření v salonu

Dnes kosmetické salony dělají dívky a ženy krásnějšími. Poskytují zázračné procedury, které poskytují vynikající výsledky a mají výrazný léčivý účinek. Právě kvůli vynikajícím výsledkům je omlazení salonu žádané a oblíbené!

  • Mezoterapie nebo biorevitalizace - injekce ze speciálně vybraných koktejlů: vitamínové, homeopatické, kyselina hyaluronová.
  • Fotoomlazení - vystavení světelným zábleskům přesně stanovené frekvence pro napnutí pokožky a odstranění stařeckých skvrn.
  • Botox neboli dysport – botulotoxinové injekce pro snížení aktivity obličejových svalů a vyhlazení vrásek.
  • Obrysový plast: restylane, perline - injekce gelovité hmoty pro zvýšení a udržení vrásek.
  • Radiowave lifting je unikátní technologie pro omlazení pleti radiofrekvenční energií.
  • Myostimulace - dopad pulzního proudu na obličejové svaly.

Aby byl účinný, je zapotřebí komplexní program péče o pleť. Pouze profesionální kosmetolog může správně posoudit stav pokožky s přihlédnutím k potřebám pacientů. Je nezbytně nutné svěřit provedení procedur zkušenému odborníkovi a získat zaručený výsledek, který splní vaše očekávání.