Zpevnění a omlazení pleti myoliftingem

V kosmetologii existuje mnoho různých metod, které mají příznivý účinek na lidské tělo. Mezi nimi je myolifting unikátní technika, která umožňuje obnovit tón pleti, zbavit se vrásek a výrazně snížit účinek pomerančové kůže (celulitidy) na problémové oblasti těla. Pojďme si říci, co je to za postup, jaké jsou základní principy jeho fungování a jakých výsledků lze s jeho pomocí dosáhnout.

Indikace pro

Miolifting je skutečně všestranná technika. Jeho užívání má pozitivní vliv na téměř celý lidský organismus. Recenze odborníků o takovém postupu obsahují informace, pro které je indikován:

 • věkem podmíněná deformace kůže, tvorba ochablých oblastí, plovoucí obrys obličeje;
 • celulitida na stehnech a hýždích;
 • ztráta tonusu prsou (a pro prevenci);
 • akné a pupínky, stejně jako stopy po nich;
 • otok obličeje a jednotlivých částí těla;
 • zvýšená suchost nebo mastná pokožka;
 • pigmentace související s věkem.

V první řadě se tato technika používá k omlazení a korekci pokožky obličeje.

Jak postup funguje

Jak myolifting řeší tak významnou škálu problémů? Základní princip působení je založen na účinku elektrického proudu. Impulzy vysílané přes speciální elektrody ovlivňují nervová zakončení svalů a nutí je aktivněji se stahovat. To poskytuje potřebný tonus a tím i omlazení pleti.

myoliftingový postup pro omlazení foto 1

Myolifting mimo jiné stimuluje pohyb lymfy, tvorbu kolagenu, obnovu a rychlejší obnovu oslabených buněk, ale i nasycení kožních tkání potřebným kyslíkem a odvod nahromaděných toxinů a různých toxinů z těla. . Průběh procedur poskytuje nejjemnější účinek na problémovou oblast.

Hlavní fáze postupu

Pojďme zjistit, jak přesně se myolifting provádí. Samotný postup je bezbolestný, recenze pacientů tuto skutečnost potvrzují, v procesu expozice je cítit pouze mírné teplo.

Pro dosažení požadovaného výsledku se doporučuje absolvovat kurz asi 10 procedur. Přesný počet akcí u každého konkrétního klienta může určit pouze odborník, a to provedením osobního vyšetření a stanovením složitosti stávajícího problému.

Před zákrokem je pokožka ošetřena speciálním složením, které usnadňuje pronikání elektrických impulsů do hloubky pokožky. Kromě toho obsahuje mnoho užitečných složek, včetně kolagenu, kyslíku a všech druhů vitamínů.

Po ošetření problematické oblasti pokožky začíná hlavní fáze. Miolifting se provádí pomocí speciálního zařízení, které má dvě hlavní pracovní funkce, z nichž jedna je automatická a druhá manuální. Pro přesnější ovládání je zařízení vybaveno řadou dalších nastavení, jejichž úprava přispívá k vytvoření individuálního režimu působení na problém.

Elektroda se umístí na sval umístěný v problémové oblasti a začne vysílat impulsy o určité síle. Účinek se provádí na povrchových a hlubokých vrstvách dermis, což poskytuje dlouhodobý a znatelný účinek, který lze posoudit přibližně 2 týdny po prvním sezení.

myoliftingová procedura pro omlazení foto 2

Po myoliftingu není žádné rehabilitační období. Pacienti mohou okamžitě opustit kliniku a vrátit se do každodenního života. Jediným možným příznakem nedávného sezení je mírné zarudnutí kůže v závislosti na její vysoké citlivosti.

Kontraindikace

V některých případech je miolifting kontraindikován. Před sezením si promluvte se specialistou, abyste zjistili, jak je možné, že je tato technika speciálně pro vás. Zákaz řízení se zpravidla ukládá, když:

 • těhotenství a kojení;
 • nervové poruchy a duševní choroby;
 • zánětlivé a purulentní procesy na povrchu kůže v oblasti určené k léčbě;
 • onemocnění srdce a cévního systému;
 • onkologie;
 • přítomnost zlatých nití v kůži;
 • přítomnost vestavěných kardiostimulátorů a dalších zařízení podobného účinku.

Myolifting je bezpečný a účinný způsob, jak zvýšit elasticitu pokožky a odstranit různé změny související s věkem. Postup zahrnuje dopad na problémovou oblast obličeje nebo těla elektrickým impulsem emitovaným speciální elektrodou. Tato energie působí na nervová zakončení a stimuluje spuštění vnitřních procesů omlazení a regenerace.