Kosmetické procedury pro omlazení pleti

kosmetické procedury pro omlazení pleti

Mezi hlavní příčiny stárnutí pokožky patří: ztráta vlhkosti, změny hydroepidermální bariéry. Tyto procesy nejsou způsobeny pouze věkem, ale také nesprávnou péčí o obličej, špatnou ekologií a častým stresem.

Jaké jsou výhody biorevitalizačního postupu?

Biorevitalizace je kosmetická procedura, která pomáhá omlazovat pokožku, zlepšovat její vzhled a zpomalit proces stárnutí. Výhodou tohoto postupu je, že jeho cena je výrazně nižší než cena plastické chirurgie a účinek skutečně překračuje všechna očekávání.

Název biorevitalizace se doslovně překládá jako „přirozená revitalizace“. Procedura se provádí pomocí přípravků na bázi kyseliny hyaluronové, která vyživuje kožní buňky a nasycuje je vlhkostí. Kůže je zvlhčena injekcemi, po kterých jsou aktivovány přirozené biochemické procesy tkání. Přirozeným zvlhčovačem pokožky je kyselina hyaluronová, takže nedochází k odmítání přípravků na jejím základě.

Mezoterapie - podstata a princip činnosti

Mezoterapie je oblíbená kosmetologická technika, jejíž podstatou je zavedení potřebných látek do pokožky. Výhodou mezoterapie lze s jistotou říci možnost individuálního výběru složek, stejně jako velký výběr léků a všechny druhy technik. Při provádění mezoterapie se používají organické kyseliny, stejně jako výtažky z léčivých rostlin, biotechnologické produkty, vitamíny a další složky, v kombinaci s nimi kosmetolog vybere pro každého pacienta individuálně nejvhodnější řešení.

Metody mezoterapie

Odborníci často používají injekční techniky. Tento způsob provádění postupu se dlouho a spolehlivě osvědčil.

Mezoterapii lze provádět pomocí mezoskootoru - zařízení ve tvaru válečku, na kterém je připevněno 192 mikroihel z lékařské oceli. Účinek na pokožku nastává produkcí elastinu a kolagenu a také vysokým procentem absorpce terapeutických koktejlů a sér do nejhlubších vrstev pokožky prostřednictvím vytvořených mikrokanálků.

Proceduru lze provést bezjehlovým mezoterapeutickým zařízením. Injektory byly vyvinuty s cílem bezbolestného očkování pacientů s nejvyšším prahem bolesti. Tuto novinku rychle ocenili kosmetologové i jejich početní pacienti, kteří se bojí injekcí. Injektor na léky má trysku čtyřikrát tenčí než nejtenčí jehla a díky nízkotlaké technologii pronikají léky hluboko do tkání, aniž by došlo k poškození cév.