Zvedání kolem očí - nejlepší metody omlazení očí!

metody omlazení pokožky kolem očí

Moderní kosmetická technika - zvedání kolem očí - je skvělý způsob, jak eliminovat první známky stárnutí. Koneckonců, jemná a tenká pokožka v této oblasti je náchylná k protahování a vráskám dříve než v jiných oblastech obličeje. Plastická operace na kůži kolem očí je poměrně riskantní záležitost, takže většina žen dává přednost používání krémů a jiné kosmetiky. Bohužel, jejich účinnost není vždy na správné úrovni. Právě v takových situacích pomáhá zvedání pokožky kolem očí ženské kráse a mládí.

Nejlepší metody zvedání kůže kolem očí

Zvedání kůže kolem očí je rozděleno do několika podtypů:

 • funkční (plnohodnotné chirurgické utažení);
 • nechirurgické (injekční, nitkové a hardwarové metody);
 • domů.

funkční

V případě, že jsou alternativní postupy zvedání kůže kolem očí neúčinné, ženě lze doporučit blefaroplastiku - operativní zvedání víček. Tento účinek na pokožku pomáhá zbavit se pokleslých víček, vrásek a otoků kolem očí. Blepharoplastika dělá vzhled otevřenějším a mladistvým. Současně je chirurgie považována za nejzávažnější kosmetický zákrok, a proto má řadu kontraindikací:

 • krevní patologie, problémy s její koagulací, nízké hodnoty hemoglobinu;
 • tendence kůže tvořit jizvy nebo keloidy.
 • onkologická onemocnění;
 • zánětlivá nebo infekční onemocnění;
 • chronická oční onemocnění;
 • patologie ledvin, jater, kardiovaskulárního systému.

Pozor! Před zákrokem musí pacient podstoupit důkladné vyšetření možných kontraindikací.

Operace se provádí v nemocnici s použitím celkové anestezie. Po zákroku je pacient obvykle pod lékařským dohledem asi 3 dny. Rehabilitační období po blefaroplastice může být buď několik týdnů nebo několik měsíců (v závislosti na individuálních charakteristikách těla a kůže konkrétního pacienta).

Rozlišujte mezi horní a dolní blefaroplastikou. Horní blefaroplastika zahrnuje provedení řezu v horním víčku. V tomto případě se přebytečný tuk a svalová tkáň vyříznou. Tento postup vám umožňuje zbavit se účinku visících víček. Dolní blefaroplastika se provádí provedením řezu pod dolním víčkem, několik mm pod růstem řas. Tento přístup pomáhá zbavit se vaků a vrásek pod očima.

To je zajímavé. Jako alternativní metodu lze použít laserovou blefaroplastiku. Tato metoda omlazení pokožky se používá, když není nutné odstraňovat přebytečnou pokožku, ale pouze je třeba odstranit přebytečnou tukovou tkáň. Tento postup nezanechává jizvy, protože operace se provádí malými vpichy na kůži.

Další informace o operačním očním výtahu se dozvíte z videa:

Nechirurgický

nechirurgické metody omlazení

Rf eye lifting - komplex kosmetických procedur založených na vlivu elektromagnetických pulzů.

Pevnost a pružnost pokožky přímo závisí na množství přírodního kolagenu produkovaného tělem. Postupem času jeho produkce klesá a pokožka je méně mladistvá a napnutá. Tyto problémy pomůže vyřešit elektromagnetický puls.

Těsně před zvednutím specialista vyčistí oblast kolem očí. Dále se na tuto oblast použije speciální kontaktní agent. Poslední fází je náraz manipulátoru, který rovnoměrně zahřívá pokožku na správných místech (teplota je asi 42 stupňů Celsia).

Důležité! Před zákrokem musí pacient navštívit dermakosmetologa a ujistit se, že nedochází k možným vedlejším reakcím těla na proceduru zvedání kolem očí.

Domácí zvedání

Zvedání kontur očí lze provádět také doma. Tento přístup pomůže eliminovat vznikající vrásky a eliminovat otoky způsobené únavou a nedostatkem spánku. Procedura péče o pokožku kolem očí bude navíc vynikající prevencí stárnutí dermis v této jemné oblasti. Za hlavní metody domácího utahování se považuje použití zvedacích krémů, sér, masek a provádění speciální masáže.

domácí zvedání

Lídrem v boji proti věkem souvisejícím změnám v pokožce kolem očí jsou samozřejmě krémy. Při jeho výběru stojí za zvážení některá doporučení:

 • Produkt by měl provádět složité úkoly - zvlhčovat, vyživovat pokožku a také aktivovat intracelulární procesy.
 • Krém by měl být vybrán s ohledem na věkové charakteristiky dermis.
 • Liftingový krém by měl obsahovat vitamíny, bylinné výtažky, koenzymy, kyselinu hyaluronovou a další prvky příznivé pro pokožku.

Důležité! Krém by neměl obsahovat agresivní látky (parabeny, různé alergeny atd. )

Po použití krémů se liftingovým účinkem je pokožka kolem očí znatelně napnutější, hladší a pružnější.

Dalšími kosmetickými výrobky se liftingovým účinkem jsou séra a masky.

Pozor! Séra mají velmi „silné“ složení. Z tohoto důvodu byste si neměli vybírat složitý produkt - nejlepší je zůstat u séra určeného speciálně pro oblast očí.

Krémy a masky lze zakoupit v obchodech a lékárnách, nebo si je můžete vyrobit doma. Esenciální oleje, základové oleje, mléčné výrobky, stejně jako zelenina a ovoce jsou považovány za oblíbené přísady, které poskytují liftingový účinek.

Výběr metody založené na vašem věku

jak zvolit metodu v závislosti na věku

Volba konkrétního typu zvedání přímo závisí na věkové kategorii ženy. Můžete se tedy uchýlit ke zvedání krémů z vaků pod očima ve věku 30 i 40 let. Poradcem v této věci bude zrcadlo - pokud jsou zrádné vrásky pod očima a otoky, které neprojdou, je čas použít takový lék.

Hardware RF lifting se nejčastěji doporučuje ženám nad 40 let. V tomto věku je zvedání kůže kolem očí velmi důležité, protože vám umožňuje zastavit vznikající známky stárnutí.

Nejčastěji se ženy, většinou dospělého věku, rozhodnou podstoupit operativní zvedání. Změny kůže během tohoto období jsou často velmi zjevné a je téměř nemožné je opravit pomocí alternativních kosmetických metod. V každém případě by odborník v oboru kosmetologie měl objektivně posoudit stav pokožky a doporučit ten či onen typ zvedání kolem očí.

Zvedání kontur očí je moderní účinná omlazující technika. Pomocí tohoto postupu můžete „zrcadla duše“ zvýraznit výrazněji a samotný obličej je mnohem mladší. Výhody takového faceliftu ocení mnoho žen po celém světě.